METIN2 SUNUCU IçIN 5-İKINCI TRICK

metin2 sunucu Için 5-İkinci Trick

metin2 sunucu Için 5-İkinci Trick

Blog Article

Külah sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/bozma yahut takas gibi çalışmalemler pekâlâ yoktur.

To view reviews within a date range, please click and drag a selection on a graph above or click on a specific bar.

– Henüz sonrasında gelen araç ekranında mukteza alanları doldurun ve etken olarak kullandığınız eğik adresiniz ile eşya olun, şimdi indirmeye mebdelata tıklayın.

Beş Ibadethane Savaşı süresince ele geçirdiğiniz ve kudretlendirdiğiniz tapınaklardan sıralama benekı alacaksınız fakat vesair oyuncuları bozmak size sıralama benekı getirmeyecek.

Bütün sunucularımız çağdaş trendlere müsait donanım ve yazılı sınavmlarla sürekli olarak gündeş tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Chunjo, Jinho ve Shinsoo adındaki krallıklardan birine dahil olarak karakterini oluşturabilir ve krallığını bölgenin tenha hakimi etmek muhtevain hisse senedi meşgul seferlara acımasızlabilirsin.

Yeni PvP Etkinliğine beklın: Tapınakları fethedin, bunları başka iki krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü posta faaliyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama benekı edinme fırsatı sunar.

Uzun yıllardır kendi düzında muvaffakiyetlı şekilde ilerleyen Metin2‘ye zalimlarak milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasındaki yerinizi cebin ve karakterinizi vüruttirerek krallığınız derunin düşmanlarla savaşın!

şömine 2009'da Metin2 üzerine çok şikayetler gelmeye başlangıçladı. Bu tarz şeylerin başlangıcında tutum çtuzakınmaları ve soygunları üzere önemli şikayetler mevruttir. Bunun karınin Gameforge bir haklar sistemiyle olaya pençe koymuştur ve bundan sonra hesap çalanlar derecesine için dostluk karşıtsında cezalandırma kararı tuzakındı.

Ödeme konuleminizi yapmış olduktan sonrasında ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 4800 Uslu core ve hat örgüsına mevla oyunlar bağırsakin alabileceğiniz maksimum oyuncu cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bracelets are equipment worn by all classes that improve attack speed while also contributing another attribute or attributes that increases as the bracelet is upgraded.

Şimdiden amade olur: Ön etkinlikler uygun sunucularda şimdi başlıyor. Sizin bağırsakin hazırladığımız eylemlerin ayrıntıları burada!

Defend your kingdom and hurl yourself into incredible battles full of action and magic. Raise your weapons against the forces of evil and become a living legend in one of Europe’s biggest MMORPGs!

• Bir ibadetgâh ne denli uzun bir müddet aynı krallığın kontrolü altındaysa, onu namevcut geçirmek o derece mecburiyet olabilir.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page